• Свеж
Леново Легија 5 15.6 FHD VR Подготвени Гејмерски Лаптоп, IPS, i7-10750H, USB-C, HDMI, WiFi 6, веб Камера, позадинско осветлување Тастатура, Bluetooth, NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti, Победа 10, Црна и бела (16GB R

Леново Легија 5 15.6 FHD VR Подготвени Гејмерски Лаптоп, IPS, i7-10750H, USB-C, HDMI, WiFi 6, веб Камера, позадинско

Buyers rating:
DEN 19468.32

Од стока

10 Генерација Intel Core i7-10750 H мобилен процесор Моќен 6-core, дванаесет-начинот на обработка на перформансите.10/100/1000 Ethernet, Без вграден DVD/CD диск.Windows 10 оперативниот систем, 10 Генерација Intel Core i7-10750 H мобилен процесор (Моќни 6-core, дванаесет-начинот на обработка на перформансите), NVIDIA Ge Force GTX 1660 Ti графика (Поддржани од страна на 6 GB GDDR6 посветен видео меморија).16 GB системската меморија за напредни мултитаскинг, 1024 GB PCIe цврста состојба диск (SSD).Енергетски-ефикасни LED осветлување.6" Full HD екран (1920 x 1080), Full HD Widescreen LED дисплеј, 6.1 Тип C Порт, 1 x HDMI ™ Излез,приклучок за Слушалки/микрофон комбо џек.Леново Легија 5 Лаптоп : Игра беспрекорно со овој 15.и мерки 1" тенка).11 секира) Вграден во HD веб-камера со двојна низа микрофон позадинско осветлување тастатура за полесно внесување во слабо или темно локации Touchpad со дојдете и multitouch способност.Intel Core i7 процесор и 16 GB RAM меморија ти работи модерни наслови непречено, додека NVIDIA Ge Force GTX 1660 Ti графичка картичка произведува свежи, јасни визуелни на Full HD, анти-отсјај на екранот.Виртуелната Реалност е Подготвен Овој компјутер има бараните спецификации да се кандидира Виртуелната Реалност хардвер и софтвер и е компатибилен со Oculus Рифт, HTC Vive, и Windows Мешана Реалност Ултра.IPS технологија за широк агли на гледање.Вграден-во Harman/Kardon јазик DTS Звук се создава виртуелен опкружувачки звук искуство за вашата музика, филмови, стриминг Веб содржини и игри.8 часа на батеријата, Подобрување на преносливост (Тежи 5.Windows 10 оперативен систем Windows 10 носи назад Start Менито на Windows 7 и воведува нови функции, како на Работ Веб прелистувач која ви овозможува да означување Веб страници на вашиот екран.Оваа Леново Легија 5 игри лаптоп има 1024 GB SSD за брза подигање пати.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Dorr Go2 Дипломирал Colour Filter - Тутун
  • Свеж
Се проценува:

Dorr Go2 Дипломирал Colour Filter - Тутун

За Go2 Филтер Систем.Овозможува Креативност.Други додатоци потребни.Други бои.Dorr Go2 Дипломирал на Тутун Б

DEN 583.92
Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A
  • Свеж
Се проценува:

Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Димензии : 6.0 " L X7.0 " W X10.0 " Х Земја На Потекло : Сад.Пакет Те�

DEN 4251.36