• Свеж
DII Boughs на Холи Colletion Tabletop, Tablecloth, 70 Круг

DII Boughs на Холи Colletion Tabletop, Tablecloth, 70 Круг

Buyers rating:
DEN 575.76

Од стока

ЛЕСНО НЕГА : 100% памук, машина перат, нежно циклус, собори сува низок, низок железо ако е потребно.ПОДОБРУВАЊЕ на ВАШИОТ ДОМ - Радост Дедо мраз со cookies на овој светли и весели tablecloth!За употреба на јадење или foyer маси, ниска книга полици или на било кој друг tabletop површини да spruce до свечености!.и dishtowel наместено за да создаде единствен екранот во вашиот дом и кујна.ПОДОБРУВАЊЕ на ВАШИОТ ДОМ : Задоволство на Дедо мраз со cookies на овој светли и весели tablecloth!За употреба на јадење или foyer маси, ниска книга полици или на било кој друг tabletop површини да spruce до свечености.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне