• Свеж
Виски, Виски на Карпите, Супа на Ден, гимнастик

Виски, Виски на Карпите, Супа на Ден, гимнастик

Buyers rating:
DEN 561.36

Од стока

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина за миење со ладна како бои, сува ниска топлина.Виски Кисело, Виски Чаша, со коцки Мраз.H20 Croutons, старомодни, Виски Кошула, Виски на Карпите.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.Добиете вашата "Супа на Ден" служел во текот мраз croutons.Совршен за на господин во вашиот живот, дедо, татко, татко, или било Виски познавач.Голема во highball, lowball, glencarin, snifter, или било која друга стакло.Ова виски go go кошула е сигурно да добие некое внимание.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A
  • Свеж
Се проценува:

Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Димензии : 6.0 " L X7.0 " W X10.0 " Х Земја На Потекло : Сад.Пакет Те�

DEN 4251.36