• Свеж
XXBB Мебел Поддршка на Нозе 4 Пакет - Замена на Нозе за на Маса и Стол ТВ Кабинет Гардероба Чевли Кабинет Кревет Кревет Кафе на Маса, Лесно да го Инсталирате, DIY оков за М

XXBB Мебел Поддршка на Нозе 4 Пакет - Замена на Нозе за на Маса и Стол ТВ Кабинет Гардероба Чевли Кабинет Кревет

Buyers rating:
DEN 1120.80

Од стока

✔ На мебел нозе се изработени од природни цврсто дрво, кои се еколошки и не-токсични, во стабилна структура и силен во товарот капацитет. ✔ Дрво боја додава топлина на вашиот мебел и создава чисто атмосфера. ✔ На полирање процес го прави површината на мебел нозе нежна и мазна, и се чувствува удобно. ✔ Инсталација метод е многу едноставна, со монтажа завртка додатоци, не се лизга нога влошки можат да се заштитат на подот од оштетување. ✔ 100% обезбедување на квалитет-научни и разумен дизајн, може да издржи години на инспекција.На мебел поддршка нозе се изработени од природни цврсто дрво, еколошки и невкусна, анти-корозија и влага-доказ, трајни, силна носивоста, се изедначи површината, лесно да го инсталирате, долг животен век.Погоден за : мебел DIY, столче, кабинети, софи, кафе маси, маси и столици, кревет нозе ★Пакување листа : мебел нозе × 4, со фиксен дел и монтажа завртка ★Природно дрво не мора иста текстура.Природни лузни и боја разлика се нормални. ★Рачно мерење на големината, не може да биде мала грешки. ★Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви послужи wholeheartedly.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне