• Свеж
Виски Decanter Комплети за Мажи Врежани Виски Decanter со Очила -1100ml Барел Виски Carafe Алкохол Decanter во Собата, со 4 Чаши Виски, за Ракија, Вино Коњак Џин Рум

Виски Decanter Комплети за Мажи Врежани Виски Decanter со Очила -1100ml Барел Виски Carafe Алкохол Decanter

Buyers rating:
DEN 4272.72

Од стока

LEAD-FREE КРИСТАЛНО СТАКЛО : Виски decanter е направен од 100% безбедно lead-free кристално стакло, Рачно разнесена од страна на квалификувани занаетчии, брилијантно рачно изработени, сложена рачно изработени брод (брод) во впечатливи детали.ИМАЈТЕ НА ОМИЛЕНИ ДУХОВИ ВКУС : На виски carafe е опремен со херметички затка, го заштитува вашиот алкохол од излезните или менува вкусот.54 во Decanter Капацитет : 1000 ML - Decanter Тежина : 550 GPackage се вклучени : - 1 x Виски Decanter - 4 x Виски Очила - 1 x Борови Дрвени Заградата - 1 x Нерѓосувачки челик Тапа - 1 x Метал Прелива Инка.Бренд : XINXIANGWhiskey Decanter Брод во Собата, Carafe Алкохол Фармацевт со 4 Glasses Feature : -Овој антички-инспириран decanter е одличен додаток на сите простори, прави да се чувствувате обичај, и удобно.ВИСКИ DECANTER БРОД СЕТ : На виски decanter сет вклучува 1000ml виски carafe со брод, од не ' рѓосувачки челик тапа и херметички затка, со борови дрва база стојат и Четири 300ml виски очила.СОВРШЕН ПОДАРОК ИДЕЈА : Во чаша алкохол decanter прави прекрасен подарок за вино познавачите, housewarming, свадба годишнината или како празник подароци за вашата мајка, татко или близок.-Оваа нарачана виски decanter комплет вклучува широк дрвени база, која служи како фах решетката за вашиот четири старомодна гравирани свет ликери и вино очила.По отворањето на виски carafe, квалитетот на виски останува непроменет.-Оваа high-end занатски decanter е опремен со цврсто дрво стои и sterling silver тапа, што е она што треба да го завршите вашиот омилен собата.Се користи за виски, ракија, бурбон.6in, Шише Дијаметар : 9cm/3.75 во, Висина : 8.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК SPIGOT : Овие decanters за алкохол карактеристики интегрирана нерѓосувачки челик тапа дека во склопот укина пијалоци, вклучува еден слободни метални се прелива инка, Погодно да се прелива вино повторно.Спецификации Детали : - Материјал : 100% Олово-слободен Стакло - Боја : Транспарентна Очила Големина : Дното Широк 5cm/2in, Врвот Широк 7cm/2.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Dorr Go2 Дипломирал Colour Filter - Тутун
  • Свеж
Се проценува:

Dorr Go2 Дипломирал Colour Filter - Тутун

За Go2 Филтер Систем.Овозможува Креативност.Други додатоци потребни.Други бои.Dorr Go2 Дипломирал на Тутун Б

DEN 583.92
Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A
  • Свеж
Се проценува:

Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Димензии : 6.0 " L X7.0 " W X10.0 " Х Земја На Потекло : Сад.Пакет Те�

DEN 4251.36