• Свеж
1450 ПАРЧИЊА Накит Наоди Комплет DIY Накит Одлуки Наоди Отворите Скок Прстени 3мм 4mm 5mm 6mm 7mm 8мм 10мм со Чување на Златна Кутија

1450 ПАРЧИЊА Накит Наоди Комплет DIY Накит Одлуки Наоди Отворите Скок Прстени 3мм 4mm 5mm 6mm 7mm 8мм 10мм

Buyers rating:
DEN 229.68

Од стока

Овие отвори скок прстени се electroplated фолија со мазна површина.Облечен во нив откако ќе завршите вашата посебен процес ќе ви даде пријатно чувство.Со овие скок прстени, можете лесно да се откажам мали предмети, на деликатна ѓердани, нараквици, и anklets; тие се многу погодни за изработка на накит, ракотворби или некои други проекти.Оваа големина може да се заврши повеќето накит или занаетчиски работи.Со овие скок прстени, можете лесно да се откажам мали предмети на деликатни ѓердани, нараквици, и anklets; тоа е многу погодна за изработка на накит, ракотворби или некои други проекти.Сите во јасна складирање кутија, лесен за складирање и за носење, златен тон, едноставен и дарежлив, погоден за повеќето различни бои на накит и занаети.Најчесто користените димензии на затворена скок прстени се 10мм, 8mm, 7mm, 6mm, 5mm, 4mm и 3мм.Направени на цврсти и издржливи метална материјал.Многу погодна за DIY разни накит проекти, како што се ѓердани и нараквици.Description:Color:golden Size:10mm, 8mm, 7mm, 6mm, 5mm, 4mm , 3mm Material : metal Weight : 110g Feature : со складирање box Package includeï¼"1 сет на Накит Наоди Kit Please контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе ви помогне да се справи со тоа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне