• Свеж
NK Чиста Усна Масло (ЦРЕША)

NK Чиста Усна Масло (ЦРЕША)

Buyers rating:
DEN 132.00

Од стока

Хидратантен усна сенка со Argan, Јојоба и Витамин Е есенцијални масла за природен satiny сјај.Не-леплива, светло-тежина која ќе оди на удобно подобрување на вашиот pout.Хидратантен усна сенка со Argan, Јојоба и Витамин Е есенцијални масла за природен satiny сјај.Не-леплива, светло-тежина која ќе оди на удобно подобрување на вашиот pout.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне