• Свеж
Горила Автомобилската 91148 Acorn Булбус Хром Повлечи Ореви (14mm x 1.50 Тема Големина)

Горила Автомобилската 91148 Acorn Булбус Хром Повлечи Ореви (14mm x 1.50 Тема Големина)

Buyers rating:
DEN 504.96

Од стока

1.40" Целокупната Должина. 14mm x 1.50 Тема Големина. 13/16" Хексадецимален Големина. 60 Степен Конусна Седиште.Се продаваат како синглови.Горила Автомобилската нуди целосна линија на повлечи ореви за буквално секоја апликација.Горила гкл се тројно хром позлатен и токму конструиран да ги исполнуваат или надминуваат производителот спецификации.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне