• Свеж
NTE Електроника R22-1D16-12 Серија R22 PC Одбор Планината Slimline Реле, SPST-НЕ, 16 Засилувач, 12VDC

NTE Електроника R22-1D16-12 Серија R22 PC Одбор Планината Slimline Реле, SPST-НЕ, 16 Засилувач, 12VDC

Buyers rating:
DEN 129.36

Од стока

Запечатени Изградба.Долг Живот.Мала Големина.Ниска Серпентина Моќ.ТВ−5 Тип на Моќ Реле.NTE е широка линија на УЛ & АДС наведени релеи и други додатоци функција 750 различни NTE смета дека можете да крстот референца на повеќе од 85,000 индустрија видови од 267 различни добавувачи.Вклучена е извонреден мултифункционален програмабилни timer/counter дека може да биде програмиран да се 10 различни времето режими, два начини на броење, и AC или DC влез, slim-line I/O модулите во индустриски стандард пакување, PC mountable релеи погоден за 5mm мрежа модели, PC mountable релеи за телекомуникации, безбедност и апарати, две различни типови на топлинска прекинувачи, плус нови индустриски видови за HVAC, машини и опрема апликации.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A
  • Свеж
Се проценува:

Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Димензии : 6.0 " L X7.0 " W X10.0 " Х Земја На Потекло : Сад.Пакет Те�

DEN 4251.36