• Свеж
Мачка 6 Етернет Кабел 75 ft Бела Компјутер на LAN Кабел Рамен RJ45 висока Брзина на Интернет Patch Кабел Ethernet Кабелот со Кабел Клипови за модеми (Бела, 75FT)

Мачка 6 Етернет Кабел 75 ft Бела Компјутер на LAN Кабел Рамен RJ45 висока Брзина на Интернет Patch Кабел Ethernet

Buyers rating:
DEN 407.76

Од стока

Тие се носат-отпорни, и оксидација отпорни да се обезбеди долгорочна голема брзина и стабилен пренос на сигнали.Покрај тоа, со дијаметар од категорија 6 жица е подебел, сигнал брзина на пренос е побрзо, и пренос фреквенција е толку висока што 250 MHz !Надворешни ватенка : Трајни е добар мрежен кабел.Започнете од Shanze!Круг нишка може да се користи секојдневно, рамни провлечете лесно може да се вежба преку вратата јаз, и нема потреба да се грижите за дупчење дупки во ѕидот има повеќе.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне