• Свеж
Влијание 250 Пред Поцинкуван Челик Mopping Резервоарот со Две 12-1/2 Литри Прегради

Влијание 250 Пред Поцинкуван Челик Mopping Резервоарот со Две 12-1/2 Литри Прегради

Buyers rating:
DEN 2160.00

Од стока

Mopping резервоарот со две 12-1/2 литри прегради.Наменета за движење на големи количини на вода и чистење решение за изолирани области за големи работи.Изградена на тешки-должност пред-поцинкуван челик.Опремен со два-ролери wringer со специјално дизајнирани пролет, која лесно се прилагодува притисок на четка; заменливи.Дувачкиот мозоци никогаш не кородира или мостови.Mopping резервоарот со две 12-1/2 литри прегради.Наменета за движење на големи количини на вода и чистење решение за изолирани области за големи работи.Изградена на тешки-должност пред-поцинкуван челик.Опремен со два-ролери wringer со специјално дизајнирани пролет, која лесно се прилагодува притисок на четка; заменливи.Дувачкиот мозоци никогаш не кородира или мостови. 2 прегради; не-scuff винил браник. 25 Литри капацитет.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

3dRose Градина Знаме, Бела
  • Свеж
Се проценува:

3dRose Градина Знаме, Бела

Димензии (во инчи) : 8 H x 8 (W x 0 5 D Inset висок сјај 6" x 6" керамички плочки.Клучалката во задниот дел на рамка ово

DEN 738.72
Stens 390-220 Аеро Линија (10 Парчиња)
  • Свеж
Се проценува:

Stens 390-220 Аеро Линија (10 Парчиња)

Пакет Од 12 Цени На Пакет, Кои Се Продаваат По Пакет.ТешкиДолжност И Моделирани Да Outlast Премиум Тример Лин

DEN 575.28
Stens 490-402 Гувернерот Пролет, Сребро.
  • Свеж
Се проценува:

Stens 490-402 Гувернерот Пролет, Сребро.

Спецификации : Опис : Гувернерот Пролет, Должина На : 1 1 / 4".Го заменува ОЕМ Броеви : Бригс ќе најдете квали�

DEN 249.60