• Свеж
Влијание 250 Пред Поцинкуван Челик Mopping Резервоарот со Две 12-1/2 Литри Прегради

Влијание 250 Пред Поцинкуван Челик Mopping Резервоарот со Две 12-1/2 Литри Прегради

Buyers rating:
DEN 2160.00

Од стока

Mopping резервоарот со две 12-1/2 литри прегради.Наменета за движење на големи количини на вода и чистење решение за изолирани области за големи работи.Изградена на тешки-должност пред-поцинкуван челик.Опремен со два-ролери wringer со специјално дизајнирани пролет, која лесно се прилагодува притисок на четка; заменливи.Дувачкиот мозоци никогаш не кородира или мостови.Mopping резервоарот со две 12-1/2 литри прегради.Наменета за движење на големи количини на вода и чистење решение за изолирани области за големи работи.Изградена на тешки-должност пред-поцинкуван челик.Опремен со два-ролери wringer со специјално дизајнирани пролет, која лесно се прилагодува притисок на четка; заменливи.Дувачкиот мозоци никогаш не кородира или мостови. 2 прегради; не-scuff винил браник. 25 Литри капацитет.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Connex KL6430119 Galvanised Пост Навртки M10 x 80mm
  • Свеж
Се проценува:

Connex KL6430119 Galvanised Пост Навртки M10 x 80mm

Производителот гаранција може да не се применува.Бренд : CONNEX.Со дрво и метрички навој.За прицврстување н

DEN 676.80
Stens 390-220 Аеро Линија (10 Парчиња)
  • Свеж
Се проценува:

Stens 390-220 Аеро Линија (10 Парчиња)

Пакет Од 12 Цени На Пакет, Кои Се Продаваат По Пакет.ТешкиДолжност И Моделирани Да Outlast Премиум Тример Лин

DEN 575.28
Game Boy Advance Игра Линк Кабел
  • Свеж
Се проценува:

Game Boy Advance Игра Линк Кабел

Поврзете два Game Boy Advance единици.До два дополнителни кабли може да се користи за да се поврзете дополнител

DEN 191.76
3dRose Градина Знаме, Бела
  • Свеж
Се проценува:

3dRose Градина Знаме, Бела

Димензии (во инчи) : 8 H x 8 (W x 0 5 D Inset висок сјај 6" x 6" керамички плочки.Клучалката во задниот дел на рамка ово

DEN 738.72