• Свеж
MAPOLO Перење Кошница Зајдисонце во Текот На Виолетова Лаванда Областа Количка за Перење Забавува со Рачки кој се одвојува Загради Добро Држење Водоотпорен за Облека

MAPOLO Перење Кошница Зајдисонце во Текот На Виолетова Лаванда Областа Количка за Перење Забавува со Рачки

Buyers rating:
DEN 1905.60

Од стока

Не е лесно да се валкани и лесно да се чисти. 【Простор за Заштеда на енергија】Нашите кошница е лесно да колапс без поддршка пост, па тоа зазема малку простор кога не е во употреба.Што заслужуваат да го имаат!Нашата Услуга : Имаме за цел да обезбеди клиенти на најдобар шопинг искуство.Лесен за употреба и да се зачува простор. 【Каже Збогум Да Колабира】 Нашите кошница има четири стабилна поддршка пост и загради. -Разни шема дизајни, секогаш постои една за вас.Голем дијаметар што е погодно за вчитување облека деца' играчки и домашно милениче резерви.Поддршка прачки во секој агол на поддршка на Перење Кошница, продолжување на неговата служба за живот.Единствени моден модели, исто така, може да биде убава и функционална акцент на вашиот дом.Ако имате било каков проблем со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне