• Свеж
CDQYA Интелигентни Сензор за Ѓубре Може да Тоалет Автоматско Покрие Тесен Цвест Ѓубре за Отпадоци Тоалетна Хартија Кошница Електрични Дневна Соба Креативните

CDQYA Интелигентни Сензор за Ѓубре Може да Тоалет Автоматско Покрие Тесен Цвест Ѓубре за Отпадоци Тоалетна

Buyers rating:
DEN 18041.76

Од стока

Материјал : Висок Квалитет на ПП.Погоден за дневна соба, спална соба, купатило, кујна.Мавтаа далеку и отворање.Моќ долгорочно складирање.За исклучување на отворање и затворање.Спецификација : Име : Smart Ѓубре can Capacity : 10 L/12 LColor : White Sensing Растојание : во Рамките 25cm Power : Батерии(не се вклучени)Карактеристики : Мавтаа далеку и отворање.Моќ долгорочно складирање.За исклучување на отворање и затворање.Зголемување на капацитетот.Запечатени дизајн.Smart чип.Тесен дизајн.Водоотпорен материјал.Пакетот Вклучува : (Поради транспорт ограничувања, Батерија не е вклучена)1 * Smart Ѓубре Can Attention ве Молиме : се Мери со раце, ве молиме овозможи 0.1-0.5 cm грешка!Вистинска боја може малку поинаква од слики се должи на многу фактори како што се компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл.Се надевам на разбирање.Имајте пријатен шопинг ден!Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.

Карактеристиките

Name:
Smart Trash can
Capacity:
10L/12L
Color:
White
Sensing Distance:
Within 25cm
Power:
Batteries(not included)
Features:
Waved away and opening. :
Power Long-lasting storage. :
Mute opening and closing. :
Increase capacity. :
Sealed design. :
Smart chip. :
Narrow design. :
Waterproof material. :
Package Includes:
(Due to transportation restrictions, Battery is not included)
1 * Smart Trash Can :
Attention Please:
Measured by hands, please allow 0.1-0.5cm error! :
Real color may slightly different from pictures due to many factors such as computer screen's resolution, brightness, contrast etc. Hope understanding. Have a nice shopping day! :
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :

Вака можеби ќе ви се допадне

Dorr Go2 Дипломирал Colour Filter - Тутун
  • Свеж
Се проценува:

Dorr Go2 Дипломирал Colour Filter - Тутун

За Go2 Филтер Систем.Овозможува Креативност.Други додатоци потребни.Други бои.Dorr Go2 Дипломирал на Тутун Б

DEN 583.92