• Свеж
Замена за IH-060M3-9010AR двонасочна Радио Кожна футрола Holster со Фиксна Појас Јамка

Замена за IH-060M3-9010AR двонасочна Радио Кожна футрола Holster со Фиксна Појас Јамка

Buyers rating:
DEN 1116.00

Од стока

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Оваа носење е произведен со високо квалитетни компоненти во state-of-the-art сертифицирана фабрика за најдобрите квалитет Motorola радио случаи.Нашите IH-060 M3-9010 AR тешко кожа за носење со 3-инчен фиксна појас јамка и Г-прстен ги исполнува строгите стандарди за квалитет и е дизајнирана за да им обезбеди години на сигурен сервис.Ние исто така, обезбеди ненадмината НАС-базирани поддршка и водечка индустрија на 1 година гаранција.Премиум квалитет IH-060 M3-9010 AR тешко кожа за носење, која има 3-инчен фиксна појас јамка и Г-прстен.Компатибилни Модели : Motorola : APX1000 APX3000 Радиус-CP040 CP080 CP140 CP150 CP150 LI CP160 CP170 CP180 CP200 CP200-XLS CP200 D CP200-LI CP340 CP360 CP380 CP80 EX500 EX560 EX560-XLS EX600 EX600-XLS EX600 LS HT1000 HT1000 HT1100 HT1200 HT1225 HT1250 HT1250-LS HT1250-LS-Плус HT1280 HT1500 HT1550 HT1550-XLS HT340 HT360 HT380 HT4500 HT6000 HT640 HT680 HT750 HT750 LS MOTOTRBO-XPR6000 XPR6100 XPR6300 XPR6350 XPR6380 XPR6500 XPR6550 XPR6580 XPR7000 XTS750 Radio Случај Карактеристики : *Вклучува Д-прстен за да прикачите рамо, рака.Сосема Нов Премиум Квалитет.Гаранција : 12 Месеци.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. MOTOTRBO-XPR6000 XPR6100 XPR6300 XPR6350 XPR6380 XPR6500 XPR6550 XPR6580 XPR7000 XTS750 MT2000 MT2100 MT8250 MTS1200 MTS2000 MTX2000 MTX450 MTX8000 MTX8250-LS MTX838 MTX850-LS MTX868 MTX9000 MTX9250 MTX950 MTX960 PR400 PR860 PRO1280 PRO5100 PRO5150 PRO5350 PRO5450 PRO5550 PRO5750 PRO7100 PRO7150 PRO7350 PRO7450 PRO7550 PRO7750 PRO9150 DEP450 DGP4150 DP1400 DP3400 DP3401 DP3600 EP450 EP450 S.*Вклучува 12 Месеци бесплатна замена гаранција за производителите дефекти.Компатибилни Модели : Motorola : APX1000 APX3000 Радиус-CP040 CP080 CP140 CP150 CP150 LI CP160 CP170 CP180 CP200 CP200-XLS CP200 D CP200-LI CP340 CP360 CP380 CP80 EX500 EX560 EX560-XLS EX600 EX600-XLS EX600 LS HT1000 HT1000 HT1100 HT1200 HT1225 HT1250 HT1250-LS HT1250-LS-Плус HT1280 HT1500 HT1550 HT1550-XLS HT340 HT360 HT380 HT4500 HT6000 HT640 HT680 HT750 HT750 LS Waris-HT1250 Waris-HT1550 Waris-HT750.Интегрирани Д-прстен ви овозможува да прикачите рамо, рака за дополнителни сметководствена флексибилност.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне