• Свеж
YRHH Крпа Закачалка Лепило Јадење Крпа Носителот Кујна Ткаенина Ткаенина за Чистење Алатки за Само-Лепило Кука Кујна Кука(4pcs)

YRHH Крпа Закачалка Лепило Јадење Крпа Носителот Кујна Ткаенина Ткаенина за Чистење Алатки за Само-Лепило Кука

Buyers rating:
DEN 708.24

Од стока

Материјал : Крпа кука изработени од АБС материјал, едноставен и елегантен дизајн соодветен за вашата бања.Лесен за инсталација : Нема алатки потребни за инсталација, само откине заштитен слој и употреба на самолепливи ленти во прилог на задната страна на секоја крпа кука или употреба на приложените навртки и игли за да ги поправат-и цврсто да се поправи куките во место.Иновативниот дизајн : Во пластична тело донесува елегантен метал заврши, со што се зголемува убавината на местото, и во исто време ја елиминира фрустрацијата предизвикана од честите лизгање на крпи и кинење на крпи поради остар или лошо дизајнирани куки.Мултифункционален : Овие леплива крпа куки се погодни за кујна, купатило, тоалет, спална соба, hotel, кабинет, балкон, внатрешна или надворешна употреба, итн.Service : Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Answer : ___________________________ Note : Не се погодни за позадина ѕид, груба површина ѕид или бојата на ѕидот.Се чисти темелно каде што сакате крпа носителот да биде инсталиран.Притиснете цврсто заедно околните раб.Почекајте најмалку 24 часа по инсталацијата до виси ништо.Како да го инсталирате : 1. Инсталирајте ја на мазна и рамна површина, како што се дрво, стакло, мермер, плочка.2. Откине заштитен слој од лепило листови, инсталирајте лепило на подрачјето каде е исчистени.3. Имајќи притиснете за 30 секунди по крпа носител е објавено на областа, и се наметнува на воздушен меур надвор.Карактеристики : Материјал : ABS+PVCSize : (L) x (W) x (H) прибл.4.2 x 4.2 x 2.2 cm Package Листата : 3 Еез Крпа Куки.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне