• Свеж
BeeGreen Темно Зелена Торба за Перење w Прилагодливи Рамо Ремени Drawstring Затворање & Перење Торба Ранец за Колеџ Студентите Носат во Торба за Перење Bookbag Екстра Големи Теш

BeeGreen Темно Зелена Торба за Перење w Прилагодливи Рамо Ремени Drawstring Затворање & Перење Торба Ранец

Buyers rating:
DEN 383.76

Од стока

Најдобро за колеџ, ученичкиот дом и стан dwellers!Со пренамената колеџ студентите перење торба & одржување на пластични надвор од депонии & океаните!.КОРИСТЕТЕ го КАКО ВИСИ ЗАБАВУВА : Висат на врата или на ѕид како екстра големи торби за перење.ЕКСТРА ГОЛЕМИ И ТРАЈНИ : Нашата голема торба за перење мерки W16" x H32", што е многу поголемо од нормалната големина, што е доволно за одржување 3~4 носивост на перење секој.RIP-СТОП ТКАЕНИНА & ВОДООТПОРЕН : црна торба за перење е направено на 420 D кинење-отпор оксфорд ткаенина.Тоа е Лесен, но МНОГУ Здрав и Отпорен на Rips и Вода. 2 силна прилагодливи рамо ремени не само што може да се ослободи рацете, но, исто така, безбедни за искачи нагоре и надолу по скалите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне