• Свеж
AVK Индустриски ALS4T-832-130B АЛ-Серија Insert, Нишка Големина 8-32, Жолта

AVK Индустриски ALS4T-832-130B АЛ-Серија Insert, Нишка Големина 8-32, Жолта

Buyers rating:
DEN 1113.60

Од стока

Контрола спектар .080-.130. Дупка со големина 17/64. Hd .390. Затворен крај. 25 компјутери по торба.A-l Серија вметнете карактеристики на knurled тело и голем дијаметар профил главата што го прави идеален за употреба во удирани со тупаници или drilled дупки.Тој нуди највисок сите околу сила карактеристики и се дизајнирани да се користи со оценка 5 или метрички 8.8/9.8 парење завртки.A-l Серија е avk најпознатите разноврсна изведувач.A-l Серија вметнете може да се инсталира користејќи avk е ARO бренд Пневматски алатки или avk е spp Пневматски/хидраулични инструментално.Овие алатки може да се наоѓа на било која позиција на вашата собрание линија.A-l Серија може да биде инсталирана, или пред или откако ќе заврши.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне