• Свеж
MiiR, Широк Уста Шише За Вода, Вакуум Изолирани, Leakproof, Од Нерѓосувачки Челик, Градежништвото, Црна, 32 Оз

MiiR, Широк Уста Шише За Вода, Вакуум Изолирани, Leakproof, Од Нерѓосувачки Челик, Градежништвото, Црна, 32

Buyers rating:
DEN 958.80

Од стока

Топло или ладно, уживајте во вашиот пијалок на идеална температура за неколку часа на крајот; Тоа широка уста шише користи Термо 3 D двапати ѕид вакуум изолација, што го прави совршен за пиејќи on-the-go.Секое шише е направен со медицински-одделение од нерѓосувачки челик и трајни Hardshell прав грб заврши; Изберете од различни бои и големини за да одговара на вашиот стил.Не spills, без пот; Пресврт на навој капак за истекување-слободен ефикасноста и да се избегне ладни пијалаци кондензација.Со дизајн, великодушност, и одржливост во нашите основни, секој Mii R производот се продава помага фонд на непрофитните организации за заштита на планетата и зајакнување на заедниците.Секој Mii R производ е дизајниран во куќата и ја нагласува четири принципи на проектирање : минимално, одржливо, функционално, и траен.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне