• Свеж
SHIELDPRO (50) Mylar Кеси Вистински 5 Мили 1-Галон (10x14) + 300cc Кислород Absorbers за долгорочно Складирање на Храна (50)

SHIELDPRO (50) Mylar Кеси Вистински 5 Мили 1-Галон (10x14) + 300cc Кислород Absorbers за долгорочно Складирање

Buyers rating:
DEN 1031.76

Од стока

Овој производ не содржи ткаенини; тоа е алуминиумска фолија и пластика.Увезени. (50) Вистински 5+ Мили 1-Галон Вистински Mylar Торби и absorbers - најдобар пласман вистински Mylar 5 мили перници на располагање.Топлина Запечатува за најдобрата заштита.Доаѓа со 300cc absorbers!Се користи 1 300cc апсорбер по торба.Bullet Доказ Shield Pro Platinum Гаранција - тоа го Сакаат или да го врати, без прашања праша!.Кислород Absorbers нудат подобра заштита од вакуум запечатување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне