• Свеж
Wicca Кадрава 180% 360 чипка фронтален перика Бразилецот човечка коса 360 чипка перика пред извлечен за црни жени чипка пред перика со бебе коса (180% густина 14inch, кадрава)

Wicca Кадрава 180% 360 чипка фронтален перика Бразилецот човечка коса 360 чипка перика пред извлечен за црни

Buyers rating:
DEN 5256.00

Од стока

Суров Материјал : 100% Бразилецот Коса 360 Lace Фронтален Перика,Богородица Човечка Коса Чипка пред Перики,Без Пролевање,Метежот Слободни,Мека И Мазна.Боја На Коса : Natura Боја,Човечка Коса Природна Боја Богородица Човечка Коса Чипка Фронтален Перика,100% Бразилецот Човечка Коса Чипка Перики , Ако Сакате Други Бои, Треба Прилагодено.Чипка Боја : само Медиум Браун Чипка Боја Во Парк.Капа Големина : Средна Големина Капа Во Акции,Мали Кап И Голема Капа Треба Прилагодено.Важни Информации : 180% Густина Само, Чипка Фронтален Перики И чипка фронтален Перика Слободни Дел Со Бебе Коса,Доколку Клиентот Не го Напишете Капа Големина,Ние Ќе Брод Среден Браун Чипка И Средни Капа Големина.Боја на коса : Природна Боја (Богородица Коса Перика), Прилагодите Коса Бои се достапни.Како #1 (Џет Црна), #1 B (Off (исклучено Црна).Ве молиме, разговарајте за услуги на клиентите пред да се одржи редот ако треба.Густина : 180% Густина Во Парк , Додека 150% Густина, 130% густина може да се customized Please зборува за услуги на клиентите пред да се одржи редот ако треба.Капа Големина : Средна Големина (Во акции); Мала Големина (Персонализација);Големи Димензии (Персонализација).Ве молиме, разговарајте за услуги на клиентите пред да се одржи редот ако треба.Чипка Боја : Медиум браун (акции)Квалитет на : Природни косата, бебе коса околу параметар, 8 A богородица човечка Коса (природна боја) може да се бојадиса, обоени и исправете, завиткан убаво, БЕЗ пролевање, метежот Бесплатно, многу меко, многу полн, мазна,Нема вошки, Без мирис.Јазли : Лесно избелени јазли, избегне пролевање проблем, двојно јазли за целата глава,двојно запечатени јазли.Превозот : Од FEDEX обично се добие објект во 3-5 работни денови.Customer Service : Ако можете, исто така, има некои други посебни барања,само пратете ни е-маил за да се комуницира.^_^.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

КОПНЕЖ ЗА ДОЛГО SS30/28 Од: Raquel Велч
  • Свеж
Се проценува:

КОПНЕЖ ЗА ДОЛГО SS30/28 Од: Raquel Велч

Туристи кои бараат луксуз Monofilament Топ основата е машинанаправи, и косата на целата врвот на перика е стр�

DEN 9792.00