• Свеж
GHMOZ Леќа Адаптерот на Објективот Додатоци Камера Адаптер Прстен на камерата Леќи на Камерата Адаптер со Електричен Контакт за К Леќи за Апарати

GHMOZ Леќа Адаптерот на Објективот Додатоци Камера Адаптер Прстен на камерата Леќи на Камерата Адаптер со Електричен

Buyers rating:
DEN 1536.00

Од стока

Прстен е направен со добар квалитет и материјал, анти- ' рѓа, цврсти и издржливи.Прецизност обработка, обезбедува совршено се вклопуваат за вашиот камери, лесно да се инсталира.Поддржува прирачник се фокусира и AV режим, тоа исто така ви дава бесконечна фокусирање.Објективот адаптер ќе им даде предупредување на ѕвонење при тоа фокусирајќи да ве потсетам на фокусирање е завршена.Го прават тоа можно за Pentax К планината леќа стане компатибилен за Canon EOS EF монтирање на камери.Спецификација : Материјал : Алуминиум Боја : Прикажува како слика Погоден за Canon EOS (EF планината) камери Применливи за Pentax К планината леќа Дијаметар : Прибл. 6.4 cm / 2.5 инчен Тежина : Околу. 34g Пакет Листа : 1 x Леќа Адаптер Прстен Напомена : леќа адаптер е компатибилен за Canon 5 D Mark IV и 6 D Mark II, но тоа не мора предупредување на ѕвонење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A
  • Свеж
Се проценува:

Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Димензии : 6.0 " L X7.0 " W X10.0 " Х Земја На Потекло : Сад.Пакет Те�

DEN 4251.36