• Свеж
maoqunza Простор Стакло Hummer Затворач Був Патент се Повлече Земјата Изгрејсонце Був Патент се Повлече Простор Hummer Затворач Простор Накит -RG164

maoqunza Простор Стакло Hummer Затворач Був Патент се Повлече Земјата Изгрејсонце Був Патент се Повлече Простор

Buyers rating:
DEN 47.76

Од стока

Материјал : Алуминиум,Стакло. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет,Рачно Изработени Патент Се Повлече.Був Големина : 28.5*44 MM,Стакло Големина : Тоа мерки 20mm во дијаметар.Мода и уникатен дизајн,пакет : шарм подарок торба, Боја : како на сликата.Подарок препорачуваме : Совршен накит за жените и мажите семејство и најдобри пријатели.Добар подарок за себе и за оној кој што го сакаат и се грижат. 1.Материјал : Алуминиум,Стакло.2.100% Сосема Нов И Висок Квалитет,Рачно Изработени Патент Се Повлече.3.Був Големина : 28.5*44 MM,Стакло Големина : Тоа мерки 20mm во дијаметар.4.Мода и уникатен дизајн,пакет : шарм подарок торба, Боја : како на сликата.5.Подарок препорачуваме : Совршен накит за жените и мажите семејство и најдобри пријатели.Добар подарок за себе и за оној кој што го сакаат и се грижат.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне