• Свеж
Марш Bellofram GG20200L4 Marshalltown Вредност Серија Колосек, 2, Пониски Планината, 1/4 NPT, 0-200 PSI

Марш Bellofram GG20200L4 Marshalltown Вредност Серија Колосек, 2, Пониски Планината, 1/4 NPT, 0-200 PSI

Buyers rating:
DEN 353.28

Од стока

Големина : 2".Монтажа : Долниот Планината.Конекција : 1/4" NPT. Од 0 до 200 PSI Опсег.Марш Bellofram GG20200 L4 Marshalltown Вредност Серија Колосек, 2", Пониски Планината, 1/4" NPT, 0-200 PSI.Карактеристики вклучуваат ASME Одделение Б Точноста, прилагодени за употреба со вода, масло, воздух, гас или други не-корозивен медиуми.Типични апликации вклучуваат FRL е, компресори, пумпи, котли, регулатори, фенови, како и комерцијална и индустриска опрема.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне