• Свеж
Поставете Blanx O3X 10 Каснувања Sbiancanti Белење на Заби и 14 Белење на Ленти

Поставете Blanx O3X 10 Каснувања Sbiancanti Белење на Заби и 14 Белење на Ленти

Buyers rating:
DEN 1248.00

Од стока

Поставете Каснувања Sbiancanti - вклучува 10 каснувања Пред полни Белење на Коцки.Поставете Strisce Sbiancanti - вклучуваат 14 белење на ленти и 7 (12ml) миење на устата стапчиња.со арктикот lichens.подготвени за употреба.професионални резултати.како да се користи 1. Место на залак на двете стоматолошки сводови и се применуваат мал притисок за да бидете сигурни дека гелот е во контакт со надворешниот и на внатрешните површини на забите. 2. Затворање на устата внимателно и оставете го 10 минути. 3. Отстрани треска и исплакнете ја устата со вода за да се отстранат гел остатоци; четкање на забите со вашиот омилен Blan X паста за заби.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне