• Свеж
ТТ Шминка Четка Сет 12 Компјутери Почетници Комплетен Сет На Сенката за Очи Четка Веѓа Четка за Руменило Лабава во Прав со Четка Шминка Алатки (боја : Четка+четка пак?

ТТ Шминка Четка Сет 12 Компјутери Почетници Комплетен Сет На Сенката за Очи Четка Веѓа Четка за Руменило Лабава

Buyers rating:
DEN 2009.28

Од стока

★ МЕКА СИНТЕТИЧКИ ВЛАКНА : Овие шминка четки се направени од синтетички влакна, супер меки, без губење на вирусот, без повреда на кожата, погодна за уште најмногу осетлива кожа. ★ ПРОФЕСИОНАЛНА ШМИНКА ЧЕТКИ : Овие четки се толку мазни својата лесно да се примени на било каков вид на make up што сакате.во прав, фондација, руменило и eyeliner итн. ★ МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Ова 12 компјутери око четка сет вклучува сенката за очи четка,нос сенка четка, руменило четка итн.Совршен за примена,засенчување и мешање на производите. ★ ПРЕНОСНИ НОСАТ : четки се многу компактен и лесно да се носат.Нашите шминка четка во собата ќе покаже својата природна убавина и да ја напушти беспрекорна заврши насекаде. ★ 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Ако нашиот шминка четки имаат проблем и не сте задоволни со тоа, ве молиме контактирајте со нас на прво, нашата Служба за корисници Тим ќе реши проблем за вас, брзо и ефикасно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне