• Свеж
COUYY Преносни Тркало на Автомобилот Четка Микрофибер Сунѓерот Четка Одржувањето на Возилото Четка Автомобил Чистење Алатка,Сина

COUYY Преносни Тркало на Автомобилот Четка Микрофибер Сунѓерот Четка Одржувањето на Возилото Четка Автомобил

Buyers rating:
DEN 681.60

Од стока

Добра апсорпција на вода.Само ставете го во вода да се опорави.Меки и нежни, оставајќи ги без гребнатини или вода знаци после миење.Повеќе издржлив и може да се користи постојано.Тоа може да го апсорбира прашина, маснотии и нечистотии во јазот додека не се мијат со детергент или сапун, и има добар чистење способност.Ова е многу едноставен за употреба. ★Добредојдовте на нашиот магазин★Ние и ветуваме : материјал на производ е најдобар, тоа ќе го заштити вашиот живот!Производ Descriptionfeature : Мека и нежна, оставајќи ги без гребнатини или вода знаци после миење.Повеќе издржлив и може да се користи постојано.Добра апсорпција на вода.Толку долго како што се стави во водата, тоа може да биде restored It може да го апсорбира прашина, маснотии и нечистотии во празнините се додека не се исчистат со вода, детергент или сапун, и има добар чистење способност.Ова е многу едноставен за употреба.Спецификација : функција : Моќен чистење на прашина, без гребнатини или оштетување на тркала.Многу ефикасни, идеална алатка за чистење wheels Material : пластични + надворешниот superfine влакна + внатрешен sponge Color : сина, сива, orange Size : 27*5cm The пакетот вклучува : 1 x Тркала чистење brush Package се Вклучени : 1 x Микрофибер тркала гуми rim brushnotes : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика на 1-10мм.Поради разликите во осветлување и екрани, бојата на производот може да биде малку поинаков од сликата.Вашето задоволство е наша единствена wish If имате било какви прашања во врска со нашите производи, можете да контактирате со нас.

Карактеристиките

feature:
Powerful cleaning of dust, no scratches or damage to the wheels. :
Very effective, ideal tool for cleaning wheels :
Material:
plastic + outer superfine fiber + inner sponge
Color:
blue, gray, orange
Size:
27*5cm
The package includes:
1 x Wheel cleaning brush :
Package Included:
1 x Microfiber wheel tire rim brush :
notes:
Due to manual measurement, please allow a difference of 1-10mm. :
Due to differences in lighting and screens, the color of the product may be slightly different from the picture. :
Your satisfaction is our only wish :
If you have any questions about our products, you can contact us :

Вака можеби ќе ви се допадне

Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A
  • Свеж
Се проценува:

Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Димензии : 6.0 " L X7.0 " W X10.0 " Х Земја На Потекло : Сад.Пакет Те�

DEN 4251.36