• Свеж
RENSLAT Нови Smart Sensor корпата за Ѓубре Дома Креативни Дневна Соба и Кујна, Спална соба Бања со Капак Електрично Автоматско Ѓубре (Боја : A, Size : Small)

RENSLAT Нови Smart Sensor корпата за Ѓубре Дома Креативни Дневна Соба и Кујна, Спална соба Бања со Капак Електрично

Buyers rating:
DEN 12489.84

Од стока

Материјал : ПП + чип.Погоден за дневна соба, кујна, спална, бања.Карактеристики : Еколошки материјал, погоден за носене и издржливи, инфрацрвени сензори.Ѓубре може да е едноставен и лесен за употреба, лесно за чување на ѓубре.Задолжително треба да се подобрат и да се поедностави вашиот живот.Материјал : ПП + chip Suitable за дневна соба, кујна, спална соба, bathroom Features : Еколошки материјал, погоден за носене и издржливи, инфрацрвени сензори.Ѓубре може да е едноставен и лесен за употреба, лесно за чување на ѓубре.Задолжително треба да се подобрат и да се поедностави вашиот живот!Детали за производот : Материјал : ПП + chip Size : големи 34.5*23*20.6 см, мали 27.5*23*20.6 cm Suitable за дневна соба, кујна, спална соба, bathroom Features : Еколошки материјал, погоден за носене и издржливи, инфрацрвени сензори.Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Пакет Листа : 1 x Ѓубре Can Packages : 1 X Отпад Корпа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A
  • Свеж
Се проценува:

Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Димензии : 6.0 " L X7.0 " W X10.0 " Х Земја На Потекло : Сад.Пакет Те�

DEN 4251.36