• Свеж
5 Пак! 176 Qt. / 44 Литри / 166 Зелена Круг Состојка Bin / Комерцијални корпата за Ѓубре со Капак и Dolly Ѓубре Торба Вклучени . Ѓубре Кујна Ѓубре Може Отпад Кошница Recycle Bin

5 Пак! 176 Qt. / 44 Литри / 166 Зелена Круг Состојка Bin / Комерцијални корпата за Ѓубре со Капак и Dolly Ѓубре

Buyers rating:
DEN 1680.00

Од стока

Дали ви треба тоа во голем сообраќај лоби, зафатен кујна, или под контра од вашиот каса, ова ѓубре може ќе одам на работа!Во застана на работ на дното, исто така, обезбедува супериорни стабилност на рамни површини.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ Нашите канти за кујна / office / ресторан / специјално дизајниран за да ги чисти и да се исуши со леснотија за долготрајна употреба.ЗАДОВОЛСТВО – Нашите ѓубре лименки се направени од супериорен квалитет кои сигурно ќе љубов.Целокупната Димензии : Висина 31 1/2 Инчи Горниот Дијаметар 24 Инчи Капацитет 44 Литри.Кујна ѓубре може да се трајни, тешки-должност пластична конструкција го прави ѓубре располагање лесна процес и се грижи ова може да траат со години и ќе не ' рѓа, чип, или кора.Ѓубре облоги убаво се вклопуваат во неа, и може да е добра големина кои можат да се вклопат и во различни области.Тоа е голем плус за вашиот хост/водителка станица, или да ја користите зад шанкот на вашите мали погодност продавница така што вашиот персонал може брзо да се ослободите од било несакани остатоци од хартија, или дури и за употреба deskside.Одликувајќи се со низок профил дизајн, оваа wastebasket / корпата за ѓубре е одлична за канцеларии и пред-на-на-куќа употреба на ресторани. 5 Пак!Обезбеди суптилни, атрактивни за управување со отпад во вашиот бизнис со оваа wastebasket / корпата за ѓубре.На атрактивен дизајн на ова ѓубре може да се надополнети со суптилна црна боја и разноврсна големина.Го користите овој пригоден ѓубре може да се подобри чистота во која било област!.ДОВОЛНО КАПАЦИТЕТ - пластични отпадоци капацитет е доволно доволно дека тоа нема да се пополни премногу брзо, но, доволно мала да се вклопи во тесни простори.Ова ѓубре може да е совршен прилог на ресторани, здравствени установи, училишта, заводи, и хотели каде просторот е на премиум!Плус, нејзините тешки-должност пластична конструкција е дизајниран да издржи rigors на било брза животната средина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне