• Свеж
Облека Airer Нерѓосувачки Челик Долна Облека Sock Фен За Перење Управување Со Рамна Глава Количка За Облека Закачалка Airer Дизајн Рѓа Отпорни Силен Стисок Клип,Облека Ai

Облека Airer Нерѓосувачки Челик Долна Облека Sock Фен За Перење Управување Со Рамна Глава Количка За Облека

Buyers rating:
DEN 903.60

Од стока

Произведени Од Високо Квалитетен не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК И Издржлива Пластика Оваа Точка Е Здрав Уште Светлина Доволно за Да се Движите Низ Castor Тркала Предвидено.Секој Castor Опремени Со Сопирачки, Да Се Запре Железничкиот Се Движат Низ Кога Заклучен.КОЛИЧКА за Облека Решетката за складирање паметен дизајн, лесно да се соберат со прирачник и да се исчисти само со крпа.ОБЛЕКА СУШЕЊЕ ниво со макс држи до 35kg во вкупно за позиција на вашата облека, кошули, фустани со убава сума на просторот помеѓу нив, па тие можат да се исуши целосно.СУШЕЊЕ РЕК идеален за внатрешна или надворешна употреба; екранот облека, чорапи, крпа за сушење и емитуваше, складирање на облека во слободното спални соби & lofts.НИВО ВИТКАЊЕ ОБЛЕКА AIRER Сушење Багажник, Дизајн Овозможува Максимална Сушење Областа Во Затворен Простор.Модуларен Дизајн За Оптимална Сушење.Облека Сушење Нивоа, Со Дополнителни Виси Крилја За Облека На Закачалки, Кошули, Фустани и сл.Има Вкупно До 15kg На Перење.СТРАНА HANGARS Може да Се Прилагоди На Различни Височини, за Да Одговараат на Предмети За Облека сушењето.Вклучува Чевли Сушење И Чевли За Складирање Шини На Дното.Карактеристики : 100% Нов и Висок Квалитет!Материјал : не ' рѓосувачки steelsize : style1 : Должина и ширина околу 30 * 10cmstyle2 : Висина за 20cm,style3/style4 : Должина и ширина околу 36 * 36cmstyle5 : Должина и ширина (околу 45 * 45cm Color : КАКО picture Warm Совет : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект.Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде од 1-2cm различни,вашиот вид undrstanding ќе биде многу appreced.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне