• Свеж
Третиот Ред СЕДИШТА: ShearComfort Обичај Атомска Заштита на Седиште Опфаќа за Chrysler Pacifica (2017-2022) во Црна w/Сива за 60/40 Сплит Назад и на Дното w/ 3 потпирачи за глава Прилагодли?

Третиот Ред СЕДИШТА: ShearComfort Обичај Атомска Заштита на Седиште Опфаќа за Chrysler Pacifica (2017-2022)

Buyers rating:
DEN 7262.16

Од стока

Тоа не е неопходно да се отстрани вашиот места.Овие двојно ВОДООТПОРЕН седиште опфаќа се дизајнирани за ентериери, кои се многу на абење.Овој производ е дизајниран да се вклопуваат : 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022 Chrysler Pacifica Овој производ, исто така, ќе одговара на следните трим нивоа, телото стилови, и друго возило опции : L, LX, Турнеи L, Турнеи Плус, Турнеи L Плус, Limited Why Купи Shear Comfort Седиште Опфаќа?За чиста возење удобност, стил и protection Guaranteed Совршено се Вклопуваат : Ќе се земе никаков ризик при купувањето на нашите Сопствени Направени Седиште Покрива.ПРАЗНИК ПРОДАЖБА 15% ПОПУСТ Продажба На Сега + БЕСПЛАТНА Испорака!Попуст веќе се применуваат.ТРЕТИОТ РЕД СЕДИШТА : Оваа ставка вклучува сите парчиња, за 60/40 Сплит Назад и на Дното w/ 3 потпирачи за глава Прилагодлив w/ Електрични Пати Ремени на Рамениците на Седиштето.Нудејќи високо ниво на заштита, за Атомска Заштита на Седиште Опфаќа се совршен избор за ентериери кои се предмет да носат и солза.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне