• Свеж
Чунг -Ши Жените Чипка-up Ниски Чевли

Чунг -Ши Жените Чипка-up Ниски Чевли

Buyers rating:
DEN 1952.88

Од стока

Во споредба со нормален чевли, одење брзина со Чунг Ши Au Bio Ri G "Спорт" се зголемува.Лажни ставовите и неточни движења, автоматски се корегирани и biomechanically точен, природни одење движење е поддржана.Совет : Чунг Ши Au Bio Ri G чевли се insole-компатибилни и затоа се прилагодува на индивидуалните потреби и спецификации.Ако сакате да направите нешто во врска со вашата болка во грбот и сакаат да купуваат производи кои се од исклучително назад-пријателски, потоа да се погледне надвор за спогодбата, печат на одобрување!.Со оваа награда AGR е по претходно научни студии според кој носи Чунг Ши модели значително се подобрува држење на ' рбетот.Зад Au Bio Ri G ("Автоматски biomechanically точни одење") е чевли и здравствениот систем, развиен од страна на експерти.Назад чевли Чунг Ши Au Bio Ri G - се препорачува од страна на AGR Умре дожд aktion Gesunder Rücken e.Тркалање процесот завршува со динамички притисок стапало во текот на forefoot и вашата обука, едноставно ќе биде повеќе забава.Олеснување за зглобовите.Тоа го прави возможно, речиси патем, да се интегрираат во мускулите обука во секојдневната рутина, и кога не стои, се нафрла врз функцијата на уредот за подобрување на телото рамнотежа.Вашите мускули во нозете, стомакот и задникот се зајакнати, на тој начин дополнително зголемување на калории толпата за време на вежбање.На Чунг Ши Au Bio Ri G работи веднаш и без каква било претходна обука, десно од првиот чекор.Подобрување на вашиот тренинг со Чунг Ши Au Bio Ri G "Спорт".Гумен ѓон.Заоблени outsole. (Здрав назад кампања) (AGR) има тестирани чевли на брендот Чунг Ши Au Bio Ri G и дал нив посакувана "Тестирани и се Препорачува" печат на одобрување.На Au Bio Ri G чевли има клучно влијание врз целото тело : Истегнување и стимулација на теле мускули со подобрување на енергија build-up, активирање на venous пумпа и со тоа подобрување на venous врати, подобрување на мускулна активност на карличните како и стомачните мускули, усогласување и на тој начин олеснување на глуждот, колената, колкот и рамо зглобовите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Clarks Мажите Bayhill Обичен Оксфорд
  • Свеж
Се проценува:

Clarks Мажите Bayhill Обичен Оксфорд

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Произведено во САД или Увезуваат.Синт

DEN 1245.12
Rockport Мажите Northfield Оксфорд
  • Свеж
Се проценува:

Rockport Мажите Northfield Оксфорд

100% Кожа.Увезени.Гумен ѓон.Пета мерки околу 1.5".Платформа мерки околу 0.75".Произведено во САД или Увезуваат

DEN 2638.80
Clarks Мажите Пустината Trek Оксфорд
  • Свеж
Се проценува:

Clarks Мажите Пустината Trek Оксфорд

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ткаениниисинтетички.Произведено во С

DEN 2928.00
Clarks Мажите Пустината Trek Оксфорд
  • Свеж
Се проценува:

Clarks Мажите Пустината Trek Оксфорд

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ткаениниисинтетички.Произведено во С

DEN 2928.00