• Свеж
FREEDOH 812mm Воздух Црева Ролна Автоматско Стигнале Ѕид Монтирани Црево Ролна Двоен Слој СТП Предиво Менгеме Црево со Авто-Заклучување Конектор Применуваат на Авто Поп

FREEDOH 812mm Воздух Црева Ролна Автоматско Стигнале Ѕид Монтирани Црево Ролна Двоен Слој СТП Предиво Менгеме

Buyers rating:
DEN 4348.32

Од стока

5 метри)И така натаму.★ Воздушниот Притисок и Цевки со Дијаметар : (препорачливо е да се избере на оваа 8*12 MM цевка со дијаметар има настапувано трахеални ролна за опрема под 16 KG работен притисок) се Препорачува : авто поправка, Воздух Влијание Клуч.тешки ABS школка не е лесно да се возраста и попуштат, кои во голема мера го продолжува работниот век на цревото свиткани околу еден калем. ★ Висока-Квалитет на Материјали за : Воздух црево е направен од високо-квалитет СТП предиво менгеме, Сонце-доказ и носат-отпорни, со висока густина влакна експлозија-доказ разбиена мрежа.5 метри)★ E.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Dorr Go2 Дипломирал Colour Filter - Тутун
  • Свеж
Се проценува:

Dorr Go2 Дипломирал Colour Filter - Тутун

За Go2 Филтер Систем.Овозможува Креативност.Други додатоци потребни.Други бои.Dorr Go2 Дипломирал на Тутун Б

DEN 583.92