• Свеж
Loraw тежок Случај Компатибилен со AirPods Про AirPods 2 1 генерација со Keychain Заштитна Маска Shockproof Пластични Хипи Печати Цвеќиња Флорални Carabiner за Earpods Пролет Додаток Herbology Ст?

Loraw тежок Случај Компатибилен со AirPods Про AirPods 2 1 генерација со Keychain Заштитна Маска Shockproof

Buyers rating:
DEN 287.76

Од стока

Направени се од високо-квалитетна Пластика.Оваа материјали се заштити без големо.Висок квалитет Carabiner вклучени го прави вашиот Airpods полнење случај лесно да се носат заедно, лесно и безбедно да се кука Airpods на вашата чанта, ранец, панталони појас.Нема повеќе Airpods лизгање надвор и паѓа надвор.Компатибилен со Air Pods Про, Air Pods 2 генералот, Air Pods 1 генерација.Заштита од удари и scratche, исто така, го Заштитува вашиот Air Pods од оштетување кога падна.Тоа е совршен подарок за вашата мајка, татко, син, ќерка, внук, внука, девојка, момче, сопруга и пријатели.Airpods Случај со уникатен дизајн.Направен од висок квалитет на Plactic, полиран и сјајна површина.Допрете удобно и да се чувствувате добро.Обезбеди 360°целосно го штити вашиот Air Pods против испакнатини, паѓање и гребење.Издржливи carabiner се вклучени во случајот.Може да се земе вашето со вас во текот на сите активности што се : трчање, пешачење, качување, кампување итн.Најдобрите подароци за било какви прилики, како што е денот на вљубените подароци, Божиќ, родендени, па дури и за себе.Компатибилен со Air Pods Про, Air Pods 2 генералот, Air Pods 1 генерација.Контактирајте ме ако било каква помош потребна!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне