• Свеж
YQMM 13 Џебови Проширување на Датотека Папка Хармоника Датотека Организатор со Рачка & Тока, Писмо А4 Големина, Пластичен Проширување Паричникот Преносни Поднесување

YQMM 13 Џебови Проширување на Датотека Папка Хармоника Датотека Организатор со Рачка & Тока, Писмо А4 Големина,

Buyers rating:
DEN 1768.80

Од стока

✔ 【 Писмо А4 Големина Хармоника Датотека Организатор 】 Надворешниот Големина 13"×9.5"×1.2" , YQMM Бизнис стил 13 џебови месечна проширување на датотека папка со дршката е совршен за НАС писмо / А4 листови хартија. ✔ 【 Премиум Квалитет Датотека Папки Организатор】 Овој пренослив датотека организатор со дршката е направена од ултра-траен и еколошки Киселина слободни PP материјал, водоотпорен и отпорен на гребење.На работ беа шиење со најлон лента, бидете на работ на целата датотеката организатор проширување папка поудобно и фирма.Ултразвучно топла притискање технологија го прави accordian датотека џебови не е лесно да се одделат. ✔【 Голем Капацитет Ефикасно Класификација Управување】изгледа како briefcase, повеќе прегради нудат повеќе капацитет, има и до 400 листови. 12 Dividers 13 Џебови хартија организатор папка accordian датотека организаторот може да се користи како месечни датотека папки.Бојата на етикетата за DIY класификација, тоа може да се вметне во врвот џебовите на dividers за долго време сортирање, Не како леплива етикета ќе се отстранат или да се изгуби толку лесно. ✔ 【 Трајни Тока Затворање & Ергономски се Справи со 】Силен и издржлив тока затворање, цврсто.Размавта со тока затворање нудат повеќе заштитата и безбедноста на вашите важни документи и хартија.И тоа, исто така ќе ви овозможи полесно да го отворите и затворите датотеката организаторот.Прилагодливи организатор справи со обезбеди повеќе удобно носејќи искуство. ✔ 【 Бизнис Организатор 】Класичен Солидна Боја серија, бизнис стил на дизајн. 2 боја на располагање, сина и црна боја.YQMM датотека организатор проширување папка совршен за возрасни, документи, даночни време.Тоа е идеален за организација на алатката за транспорт датотека и документи во вашиот секојдневен живот.Чувајте ја вашата работа повеќе уредни.Боја : Црна.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A
  • Свеж
Се проценува:

Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Димензии : 6.0 " L X7.0 " W X10.0 " Х Земја На Потекло : Сад.Пакет Те�

DEN 4251.36