• Свеж
Anikea Деца Колената и Лактите Влошки со врвка за околу Стража, Дете Отворено Заштитна Опрема Поставена за Скејтборд Ролери Скејт Велосипед возење Велосипед и Јава Ск

Anikea Деца Колената и Лактите Влошки со врвка за околу Стража, Дете Отворено Заштитна Опрема Поставена за

Buyers rating:
DEN 1648.80

Од стока

Изработени од мек, ЕВА поместена материјал и тешко ЈП школка, може да се заштити од повреди за време на тешките состојба.Еластична лента со велкро куќишта направете го тоа лесно да се прилагоди,погоден за деца на возраст од 4-10 години од 50 и 100 кг(25-45 kg).Погоден за Скејтбординг, Rollerblading, возење Велосипед, Ролери скејт, Мини велосипеди , BMX велосипед, Мопед, Внатрешно ролери и Други отворено Спорт. 3 во 1 безбедноста заштитна опрема сет со drawstring торба, 2 коленото влошки и 2 лактот влошки,2 зглоб влошки вклучени.A thoughtful подарок што го покажува грижа и љубов за оние момци и девојки кои се страстни за на отворено.Подарок што го покажува грижа и љубов за децата кои се страстни за на отворено.Мека ЕВА поместена материјал и тешко ЈП школка може да се задржи деца од повреди за време на тешките состојба, која обезбедува безбеден начин да се направи активности на отворено.И со прилагодливи еластична рака, оваа заштитна опрема поставите не се ограничи движење.Погоден за широк спектар на спортски како што се скејтборд, внатрешно уметничко лизгање, скутер коњи итн.Пакетот Вклучува : 2* коленото pads2* лактот влошки 2* рачниот зглоб guards1* drawstring bag Size : Погоден за деца на возраст од 4-10 години од 50 и 100 кг(25-45 kg).Погодни Спортови : Skateboard Inline skating Bicycle Возење Велосипед Cycling BMX bike Inline roller Scooter Outdoor активности.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Dorr Go2 Дипломирал Colour Filter - Тутун
  • Свеж
Се проценува:

Dorr Go2 Дипломирал Colour Filter - Тутун

За Go2 Филтер Систем.Овозможува Креативност.Други додатоци потребни.Други бои.Dorr Go2 Дипломирал на Тутун Б

DEN 583.92