• Свеж
Milidool Раѓа Бебе Кукли 22 Инчен Lifelike Пондерирана Новороденото Девојче Кукла со Розова Облека и Играчки Елени Додатоци

Milidool Раѓа Бебе Кукли 22 Инчен Lifelike Пондерирана Новороденото Девојче Кукла со Розова Облека и Играчки

Buyers rating:
DEN 1454.40

Од стока

Milidool е нов бренд со тим на млади дизајнери.Кога станува збор за вашиот мал нечија среќа, нема простор за компромис.Ние сме посветени на дизајнирање на повеќе видови на интересни тематските кукли за деца ,повеќе и повеќе се сосема нови кукли ќе се прикажува за време на наредните сезони.Ние сме посветени на дизајнирање на повеќе видови на интересни тематските кукли за деца ,повеќе и повеќе се сосема нови кукли ќе се прикажува за време на наредните сезони.РЕАЛНА БЕБЕ ИГРАЧКИ : реал како бебе кукла е љубов рачно изработени од нашите ексклузивни мек винил, давајќи им на нејзините lifelike чувствуваат, вклучувајќи ги и сите линии и набори на големо, се преродува бебе кукла.Ние работиме само со материјали од врвен квалитет и потврдени добавувачи, кои се гарантира да се достави до нашите високи очекувања.Таа е сон да се биде cuddled од страна на детето во вашиот живот.ДАДЕ ДАР НА РАДОСТ : Направи изведба повеќе забавно и интересно со овој lifelike бебе кукла,Дали ќе си слави роденден, годишнина или компанија со твоите famliy, нашите 22 инчен lifelike раѓа бебе секогаш да бидете совршен подарок.Подвижен рацете нека ви ја стави во седејќи и лежејќи позиција со леснотија.Ние работиме само со материјали од врвен квалитет и потврдени добавувачи, кои се гарантира да се достави до нашите високи очекувања.Оваа раѓа кукли девојка е убава кавказкиот кожата и целосен сет на косата,која е повисок квалитет од вообичаените mohair.22 инчен раѓа девојка може да се вклопат во редовните новороденче големина на облека.Milidool раѓа бебе девојка има рачно насликани детали на усна,ноктите и ноктите.Milidool реални бебе кукли се направени со premiun квалитет мека vinly,специјален материјал кој е безбеден и кожата пријателски,бебе кукла главата и екстремитетите во согласност со САДбезбедносни барања како што се ASTM F963, EN71 и повеќе.Кога станува збор за вашиот мал нечија среќа, нема простор за компромис.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне