• Свеж
EZ Кутија Настроената, 3 Пак, се Отвора Залепени Снимени Захефтана Кутии и повеќе, Bladeless, се Елиминираат СИТЕ Лацерации и Производот Штета, Побезбеден од Остри Перки К

EZ Кутија Настроената, 3 Пак, се Отвора Залепени Снимени Захефтана Кутии и повеќе, Bladeless, се Елиминираат

Buyers rating:
DEN 252.00

Од стока

Се користи за Различни Апликации - се Отвора Залепени, Снимени и Захефтана Кутии, како и Намали Завиткани Станови.Издржливи и Безбедно за Употреба - Bladeless Вратило елиминира Сите Производот Штета и Нож Исечете повреди.Безбедно за употреба, дури и со необучени работници.Удобно да се Одржи - Ергономски се Справи со намалува Рака Умор, Артритис и Карпален Тунел Симптоми од Повторувачки Употреба.Неслободниот Дизајн - Дизајниран за Ambidextrous Употреба на одлуки Десно или Лево Handedness Не-Прашање.Економичен - Ниски Трошоци начин да ги Заштити Вашите Луѓе, Вашите Производи и Вашиот Профит.Бројот на Елементи : 3.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Dorr Go2 Дипломирал Colour Filter - Тутун
  • Свеж
Се проценува:

Dorr Go2 Дипломирал Colour Filter - Тутун

За Go2 Филтер Систем.Овозможува Креативност.Други додатоци потребни.Други бои.Dorr Go2 Дипломирал на Тутун Б

DEN 583.92