• Свеж
BONDEE Велосипед Велосипед Полицијата LED Светло 6-LED Strobe Сина Црвена Велосипед Безбедност Светлина 4 Мелодија Гласна Сирена Звук на Труба Велосипед Рог Ѕвона

BONDEE Велосипед Велосипед Полицијата LED Светло 6-LED Strobe Сина Црвена Велосипед Безбедност Светлина 4 Мелодија

Buyers rating:
DEN 239.76

Од стока

100% сосема нов.Четири прекинувачи контрола 4 тон на полицијата свирче, Друг прекинувач ги контролира режими на блицот на полицијата на светлината.Задржи вашето дете од опасност од страна на предупредување или да забележи другите.Прекинувач ги контролира режими на блицот се даде ефект на треперење.Лесно да се залепи за велосипедот.Mades ќе се види и да се слушне во текот на ноќта, кога возиш, ви овозможува побезбедно возење.Силен Сирената за да ги подготви луѓето внимание на улица.Материјал : Пластика.Големина : околу 5.4 x 3 x 1.6 во.Ерекцијата јамка одговара на цевки со внатрешен дијаметар од 28-30мм.Напојува : 2 x AA Батерии (Не се вклучени).Пребарување нас на Instagram за подетално прикажување видеа!Instagram : bondee_amz Пакет се вклучуваат : 1 * Велосипед Полицијата Светлина Рог Ѕвона.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A
  • Свеж
Се проценува:

Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Димензии : 6.0 " L X7.0 " W X10.0 " Х Земја На Потекло : Сад.Пакет Те�

DEN 4251.36