• Свеж
СНС SPXL-5/16 5/16 Цевка OD Унија Крстот Тип на Пластични Притисни за Брзо Поврзување Цевки Вклучите(10 ПАРЧИЊА)

СНС SPXL-5/16 5/16 Цевка OD Унија Крстот Тип на Пластични Притисни за Брзо Поврзување Цевки Вклучите(10 ПАРЧИЊА)

Buyers rating:
DEN 335.76

Од стока

Направени од високо-квалитетна пластика и месинг за трајни употреба.Тип : Брз Поврзете Монтирање Конектор.Предности : Лесно за инсталација и демонтажа, добра запечатување перформанси.Течност тип : воздух, вакуум ;Оперативен Притисок : 0-0.9 Mpa,Доказ притисок : 1.32 Mpa;Работна Температура : 0-60°C. Применливи цевка : СТП/PA/PE/ПВЦ.Пластични материјали прави фитинзи светлина и компактен, метал elliptic ослободување прстен сфаќа на услугата живот и подолго.Ракавот со различни големини за опција е многу лесно да се поврзете и да се исклучите.Добро печат перформанси гарантира висок квалитет. Водечки снабдувач на пневматски компоненти во Кина-.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A
  • Свеж
Се проценува:

Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Димензии : 6.0 " L X7.0 " W X10.0 " Х Земја На Потекло : Сад.Пакет Те�

DEN 4251.36