• Свеж
Hyperlite Зуи Wakesurfer

Hyperlite Зуи Wakesurfer

Buyers rating:
DEN 12479.76

Од стока

Monocoque конструкција - Интегрирање на врвот и на дното fiberglass слоеви во еден.Генерирање на потрајни одбор на странични удари за да се спречи delamination.Еден двојно да се зголеми конкавна - Канали вода долу во стомакот на одборот транзиција на двоен конкавна излегување опашка.Слоевит стакло - Нашите fiberglass е достапна во 3 тегови во зависност од одборот.Со текот на времето, традиционалните ткаени стаклени влакна ќе одвои.Со помешани стакло секој hyperlite дек ќе имаат ист менито што се надвор од двојно до година по година.Опашката облик - pin - Најчесто се користи за обезмастено стил форми на pin опашката е супер брз, попатно и се врти лесно.Машински ева влечење - diamond - Ултра одделение ева пена изработени во дијаманти форми со груба заврши зголемува притисокот и задржете.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Hyperlite Емитува Wakesurfer
  • Свеж
Се проценува:

Hyperlite Емитува Wakesurfer

ШОН МАРЕЈ ОДОБРЕНИ СОВРШЕНИ ЗА СЕМЕЈСТВОТО И СЕКОЈ БРАН.ВАЛАНИ РАБОТ PROFILE за почетно и средно велосипе�

DEN 8639.76