• Свеж
Универзална Двојно Списание Торбичка за 9mm .40 .45 .380 .357, IWB Маг Holster Сокриени Cary за Двојно Оџакот, Маг Држачот за Глок 19 43 17 1911 S&W M&P, Одговара на Секој 7 10 15 Круг Клип за Сит

Универзална Двојно Списание Торбичка за 9mm .40 .45 .380 .357, IWB Маг Holster Сокриени Cary за Двојно Оџакот,

Buyers rating:
DEN 1212.00

Од стока

Силна метален клип ви дава мир на умот додека одите за вашите секојдневни активности, времето што се пешачење џогирање или само lounging наоколу.50 holster за екстра клип муниција носителот маг клипови клип списанија mags, Subcompact, Компактен, Полна Големина, Смит & Wesson M&P Shield 9mm, Телохранител 380, . ✔ ГАРАНЦИЈАТА На маг holster е целосно рефундирани доколку не сте задоволни во рок од 90 дена.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне