• Свеж
YoeeJob 3 Дупки Јасно ПВЦ Патент Врзивно Џеб Внесете Страници Писмо, Големина, 8 1/2x 11 Лабава Лист Врзивно Поднесување Складирање Кеси 15 По Пакет

YoeeJob 3 Дупки Јасно ПВЦ Патент Врзивно Џеб Внесете Страници Писмо, Големина, 8 1/2x 11 Лабава Лист Врзивно

Buyers rating:
DEN 335.76

Од стока

3 Дупка Пред-удирани со тупаници, одговара стандард 3 прстен врзива и папки.ДИМЕНЗИИ (Вкупно) : 11.4 "(L) x 9.4" (W).Јасно ПВЦ Материјал : понуда јасна заврши погодно за гледање и пристап, лесни, но издржливи, работи одлично за статистика студија додатоци.Патент Врзивно Џеб совршен за задржете хартија, пенкала, моливи, калкулатори, сметки, печати, лаптоп, купони, канцелариски материјал и друго.Овој патент торбичка е здрав мека солза-отпор и водоотпорен, погоден за дом, канцеларија, на состанокот, училиштето ја користи.Yoee Job Економија Јасно Патент Врзивно Џеб Одговара за својата работа апликации, ќе биде вашиот најдобар избор за складирање.Карактеристики : -Транспарентно, флексибилни, трајни, nonstick, и водоотпорен. -Одлично за складирање на калкулатори, пенкала, моливи, сметки, печати, лаптоп, купони, проверете ги и Сметките и слично-добар складирање прибор за на училиште и дома канцеларија продукти.Спецификација на производот : Боја : Проѕирен Материјал : ПВЦ Димензија (Вкупно) : 11.3 "(L) x 9.4"(W).Отворање : Zippered Поддржани Врзивно Тип : 3 прстен Количество врзивно средство : 15 Packs Your поддршка и задоволство е наша моќ да се движи напред.Ако има било какви прашања во врска со производот на вашата нарачка, ве молиме не двоумете се да ги споделите со нас.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне