• Свеж
Арена Тим 45L Пливање Спортист Спортски Ранец Обука Опрема Торба за Мажи и Жени

Арена Тим 45L Пливање Спортист Спортски Ранец Обука Опрема Торба за Мажи и Жени

Buyers rating:
DEN 1379.76

Од стока

100% полиестер.Увезени.Без Крзно.Лесно да се вчита големи главната преграда со широка уста патент отвор за лесно да пристапите до вашите елементи кога ќе им треба; Вкупен број на 45 литри простор за складирање.Секој оддел е дише за влага контрола; Голем решетката за замрзнување опрема за влажно или чевли.Карактеристики засилен дното, кои се отпорни на абразија и водоотпорен; Над големина и стабилна YKK патентите на секој оддел да се обезбеди крајна безбедност за вашиот опрема. 2 mesh странични џебови за големи шишиња со вода и 2 страна патент џеб за други додатоци; Димензии : L : 20.44 x W : 13.76 x H : 10.61 во.Mesh, вентилирани назад, што овозможува за врвен комфор при вршењето на ранец низ вашиот ден.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

HK Војска се Прошири Gearbag (Стелт)
  • Свеж
Се проценува:

HK Војска се Прошири Gearbag (Стелт)

Микрофибер Наредени Очила За Замрзнување.Долниот Проширување На Капацитет За Замрзнување.Ергономски П

DEN 3118.80