• Свеж
PAKITNER - Безбедно Може да се Намали Настроената, Мазна Работ Може да Настроената - Може да Настроената рачни, Прирачник Може да Настроената, Ергономски Мазна Работ, Хр?

PAKITNER - Безбедно Може да се Намали Настроената, Мазна Работ Може да Настроената - Може да Настроената рачни,

Buyers rating:
DEN 328.32

Од стока

▶НЕПРЕЧЕНО И БЕЗБЕДНО РАБОТ НАМАЛИ: Може да настроената намалувања на може да е капак ефикасно од страна на мазна, чиста начин без да остават грапав остри рабови, мазна и без остар раб маска, заштитете се обезбеди вашите прсти безбедно.безбедно да се користи може да настроената со себе, па дури и на вашите деца. ▶ВИСОК КВАЛИТЕТ: Може да настроената е направен од храна безбедно нерѓосувачки челик сечилото и издржливи здрав.обезбедување може да настроената нема да рѓа или пауза во текот на времето. ▶ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА: Може да настроената со ергономски дизајн, лесно вртење knob и добар удобно чудак се справи со прави може да се поотворени за сечење отворате конзерви лесен, брз и едноставен. ▶ПРЕНОСНИ И мала ТЕЖИНА: Соодветна големина го прави овој настроената лесно да се носат кога патувате или кампување, Тоа може да ги отвори сите видови на круг и овална лименки.Тоа е исто така пригоден за да се откажам или складирање може да настроената со отвор за рачка, компактен и паметен дизајн го прави може да настроената совршено се вклопуваат за вашата кујна фиоките и кабинетот. ▶ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ И ЗДРАВИ: Може да настроената со нов дизајн, се сече капак во накосо.Сечење на сечилото ќе не допирајте храната и капакот може да се стави назад во може без паѓање во храна, која обезбедува храна чисти.Кога се исчисти може да настроената, вие само треба да се исчисти може да настроената со млаз вода од чешма.Стил : Може Да Се Поотворени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне