• Свеж
Пилот Автомобилската 03-09 Lexus GX470 Патникот Страна Напојува Огледало Собранието w/Топлина

Пилот Автомобилската 03-09 Lexus GX470 Патникот Страна Напојува Огледало Собранието w/Топлина

Buyers rating:
DEN 3094.32

Од стока

OE Fitment Дизајнирани Да Функционираат Како Оригиналниот Огледало Со Идентични Карактеристики.Возилото Fitment : 03-09 Lexus GX470. Локација : Патнички Страна Пати Подалеку : Yes - Боја Крај : Мазна, Црно - Сигнал Функција : Нема Загреана : Yes - Операција Тип : Моќ.Референтен #'s : Partslink : LX1321105 / OEM : 87910-6 A431-C0. Користи оригинални монтажа одредби.Пилот замена огледала се дизајнирани да ги задоволат сите федерални моторно возило стандарди за безбедност (FMVSS-111).Сите замена огледала се произведени со супериорен материјали и процеси за да се обезбеди доследна висок квалитет одговара и функција.Пилот нуди една од најпознатите сеопфатна assortments во автомобилски резервни индустрија.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне