• Свеж
Голф Оптоварување Песок за Мажи Десната Рака Сребро Брзо Намалување Потези од Вашиот Краток Игра

Голф Оптоварување Песок за Мажи Десната Рака Сребро Брзо Намалување Потези од Вашиот Краток Игра

Buyers rating:
DEN 575.76

Од стока

[ВОВЕД] : ????Ова е фалсификувани десната рака голф chipping оптоварување за мажи.Бојата е сребрена и постојат многу лофт за да изберете од.Таа користи 1020 ниско-јаглероден челик за да биде постојано врежан со CNC да се создаде извонредна чувствуваат.Секундарната electroplating слој прави изглед повеќе убави. [ФУНКЦИЈА] : ????Оваа голф песок оптоварување chipping лице е постојано врежан со CNC да се формира мулти-насочен ритам и посебен текстура структура, која може да го подобри триење и зголемување на спин на топка, која што помага да се подобри контролата и точност.Тежината на три завртки на дното може да понизок центар на гравитација.Низок центар на гравитација дизајн е полесно да го контролираат, и толеранција на грешка стапка е висока. [КАРАКТЕРИСТИКИ] : ????Оваа голф оптоварување на главата усвојува подобрена рационализација дизајн за намалување на ветер отпор; на широк притискање на површината и слатка зона може да се намалат грешките .Користејќи мека железо материјал, тоа има посилна способност да adsorb топката подобро од традиционални материјали, направи топки да го запре на зелено време.Тоа може да го намали страна спин и контрола на секој истрел. [ЛОФТ] : ????Нашите голф песок оптоварување клуб има 6 lofts, кои се 50,52,54,56,58,60, должината на 50-52 е 35.5 инчи, должината на 54-56 е 35.25 инчи, а должината на 58-60 е 35 инчи.На лофт 50, отскокнување е 8 °,на лофт 52, 54 и 58 отскокнување е 10 °, и мансарда на 56 и 60 отскокнување е 12 °.На лаже агол на шест столбови е е 36,5 °.Рамнотежата е околу D2. [УСЛУГА] : ????Исклучителна изработка и квалитет, длабоко близок со играчите и аматерски голф ентузијасти.Ние ќе ги извршува две години по-продажбата на одржување за секој производ кој се продава, ве молиме да бидат сигурни да се купи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A
  • Свеж
Се проценува:

Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Димензии : 6.0 " L X7.0 " W X10.0 " Х Земја На Потекло : Сад.Пакет Те�

DEN 4251.36
Dorr Go2 Дипломирал Colour Filter - Тутун
  • Свеж
Се проценува:

Dorr Go2 Дипломирал Colour Filter - Тутун

За Go2 Филтер Систем.Овозможува Креативност.Други додатоци потребни.Други бои.Dorr Go2 Дипломирал на Тутун Б

DEN 583.92