• Свеж
МД 4TB Мојата Книга Десктоп Надворешен Тврд Диск, USB 3.0 - WDBBGB0040HBK-NESN

МД 4TB Мојата Книга Десктоп Надворешен Тврд Диск, USB 3.0 - WDBBGB0040HBK-NESN

Buyers rating:
DEN 1920.00

Од стока

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа новиот сингл-диск надворешни хард дискови на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад. .Auto backup со вклучени МД со софтвер за Бекап и Time Machine компатибилност.Заштита со лозинка со хардвер енкрипција.Доверливи складирање изграден со МД сигурност.USB 3.0 порта; USB 2.0 компатибилен.Капацитет : 4 TB | Стил : Еден Диск.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Dorr Go2 Дипломирал Colour Filter - Тутун
  • Свеж
Се проценува:

Dorr Go2 Дипломирал Colour Filter - Тутун

За Go2 Филтер Систем.Овозможува Креативност.Други додатоци потребни.Други бои.Dorr Go2 Дипломирал на Тутун Б

DEN 583.92