• Свеж
Тркала Оган Extinguisher (FIS6623-)|Пластика со Агол за Монтажа Дупки|ISO Симбол|Знак за Производство, Магацин, Машина, Опрема

Тркала Оган Extinguisher (FIS6623-)|Пластика со Агол за Монтажа Дупки|ISO Симбол|Знак за Производство, Магацин,

Buyers rating:
DEN 190.80

Од стока

ДОВЕРЛИВИ КВАЛИТЕТ : Потпираат на Акција за Безбедност на повеќето ефективна комуникација на вашата опрема и на вашето работно место.Нашите знаци се поддржани од страна на нашите 30+ години искуство во visual безбедноста комуникација и ISO 7010 стандарди лидерство.Ние го разбираме значењето на безбедноста знак издржливост; ние ги користиме врвни материјали за производство на нашите високо-перформанси производи.ЖИВ & ИСЧЕЗНАТ ОТПОРНИ : Ние ги користиме стандарди-во согласност, живописни бои и квалитетни материјали да помогне да се осигура дека нашите знаци се видливи од внатре и од надвор, дури и во сиромашните осветлување и тешките услови.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : За ваша погодност, нашата едноставна за користење знаци лесно може да се монтира во сите видови на деловни области и јавниот простор – на ѕидови, врати, огради, порти, машини, опрема и повеќе.Произведено ВО САД : Нашите производи се со гордост се направени во САД.Материјал Тип : Пластика | Големина : E96 - 8.00" x 8.00".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне