• Свеж
Бескрајни Добри Нешта Алуминиум interfiled Фолија Pop-Up Листови-Foodservice-Pop-Up Фолија Листови за Храна Обвива за Ресторани 9 x 10 3/4 Храна Услуга Интер Укината Pop-Up Фолија Листов?

Бескрајни Добри Нешта Алуминиум interfiled Фолија Pop-Up Листови-Foodservice-Pop-Up Фолија Листови за Храна

Buyers rating:
DEN 431.76

Од стока

Pop-Up Дизајн : Кој pop-up дизајн, оваа кутија на алуминиумска фолија листови гарантира безбедноста со елиминирање на потребата за ножот.Тоа, исто така, го минимизира износот на контакт меѓу вашиот персонал и кутија за зголемување на санитација.Ја елиминира Отпад : Со овие алуминиумска фолија листови, вие секогаш ќе имате постојано големина лист на готовс, па вие не мора да се процени лист големини, со можност за губење на производот.Издавање Кутија : кутија работи како и складирање сад и издавање кутија за да заштедите простор во вашата кујна.Едноставно се отстрани картон лента на врвот на box и тој е подготвен да го користите!.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Совршена големина за нашите замрзнати pasties!Имајќи совршен пред се намали фолија направени pasty подготовка бриз.Дебела квалитетни материјали кои не се лесно искинале.Ќе нареди негово повторно!".УДОБЕН : Погодно заврши на вашите производи со овие Изборот 9" x 10 3/4" храна услуга interfolded pop-up фолија листови!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A
  • Свеж
Се проценува:

Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Димензии : 6.0 " L X7.0 " W X10.0 " Х Земја На Потекло : Сад.Пакет Те�

DEN 4251.36