• Свеж
Топло Место 904 8 Сребрена Mylar Flasher, Црвена

Топло Место 904 8 Сребрена Mylar Flasher, Црвена

Buyers rating:
DEN 338.40

Од стока

Непостојаноста во акција.Sampo swivels и нерѓосувачки челик прилепува.Lifelike акција на било мамка.Топло Место Flashers се познати во целиот свет по нивниот одличен квалитет и риба-фаќање на способност; тие се вториот-на-ниту во фаќање на лосос.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A
  • Свеж
Се проценува:

Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Димензии : 6.0 " L X7.0 " W X10.0 " Х Земја На Потекло : Сад.Пакет Те�

DEN 4251.36